O mnie Lista
maratonów
Siedem
kontynentów
Marathon
Majors
Stolice
europejskie
Galerie
i relacje
Robert Celiński - relacje z maratonów Robert Celiński - moje maratony

2019-04-14, Warszawa (Polska)


Kolejna nieudana próba
połamania 3 godzin w OWM

Relacja Roberta z 105. maratonu

Czas

Miejsce

%

3:25:15

859 /
4692

18.3


Maratony Roberta

Nie mam szczęścia do Orlen Warsaw Marathon. Był to mój trzeci start w tej imprezie, za każdym razem próbowałem połamać 3 godziny i mi się to nie udało. Wydawało mi się, że byłem dobrze przygotowany do maratonu i stać mnie było na bieg poniżej 3 godzin, ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Zacząłem spokojnie (pierwsza piątka 4:23/km), by później przesuwać się do przodu i zameldować na półmetku w zadowalającym czasie 1:29:32. Na zbiegu Idzikowskiego musiałem się zatrzymać i pójść za potrzebą, a potem nie mogłem złapać rytmu, męczyłem się i ostatecznie na 28. km odpuściłem walkę o trzy godziny, truchtając i maszerując do mety.

To nie był mój dzień, dodatkowo obiektywnie trasa i warunki nie sprzyjały osiąganiu dobrych rezultatów. Dwa konkretne podbiegi na skarpę warszawską, kilka mniejszych wzniesień, a przede wszystkim silny wiatr spowodowały, że wielu zawodników nie było zadowolonych ze startu, a sporo osób z czołówki nawet zeszło z trasy.


Ślad trasy na portalu RunCalc

Alex miał podobne uczucia jak ja - biegł na czas 2:45, ale w końcówce go postawiło i skończył 3:02. Dobry czas w tych warunkach osiągnął natomiast Jacek (3:41).

Wszystkie relacje Byledobiec Anin

Lista maratonów Roberta

Powrót


(c) 2010 - 2019 Byledobiec Anin